30 Září

Sloupec je víc než kandidát. Jak chcete hlasovat v Komunálních volbách?

Jak chcete hlasovat v nadcházejících volbách? Volíte celou stranu, křížkujete jednotlivé kandidáty napříč stranami, nebo používáte oba způsoby současně? V komunálních volbách v Písku máte až 27 jednotlivých hlasů a je na vás, koho podpoříte, my budeme rádi, když to budou právě Piráti.

Kandidátní listinaA jak na to? Připravili jsme pro vás pár informací, které mohou vaše hlasování zpřehlednit. Na úvod – komunální volby jsou specifické. Jednotlivé strany se snaží nalákat zvučná jména bez ohledu na fakt, že někteří ze zvolených zástupců komunální politice vůbec nerozumí a následující čtyři roky pro ně budou dozajista velkým překvapením.

U Pirátů je situace jiná. Pořádáme pravidelná setkání – Sdílené neděle – před každým  zasedáním zastupitelstva, která jsou dokonce přístupná pro všechny občany. Setkání se účastní místní Piráti a diskutujeme návrhy, které zastupitelstvo bude schvalovat a jaký dopad mají na život obyvatel Písku. Uplynulé čtyři roky věnovali zástupci Pirátské strany desítky hodin práci v jednotlivých výborech a komisích, předkládali své návrhy skrze zastupitele Martina Brože a nyní by rádi rozšířili řady odborných a vzdělaných zástupců města Písku.

Váš hlas má největší váhu v případě, že křížkujete celou politickou stranu. Taková strana obdrží celý počet hlasů, tedy 27. Křížkovat můžete vždy pouze jednu stranu či sdružení, v opačném případě by byl váš hlas neplatný. Pokud zvolíte Piráty a navíc zaškrtnete jednoho kandidáta jmenovitě z jiného politického uskupení, Piráti obdrží však už jen 26 hlasů a zatržený kandidát a jeho uskupení právě jeden hlas.

Věříme, že vás naše nasazení a konkrétních 18 bodů programu osloví a podpoříte nás v následujících komunálních volbách plným počtem hlasů. Za tuto projevenou důvěru s vámi budeme otevřeně a transparentně komunikovat naši práci při prosazování jednotlivých bodů a budeme naslouchat také vašim názorům a připomínkám, které jsou pro směřování města velmi důležité.

Piráti Písecko