Martin Kačírek / kandidát č. 11

IT specialista / 37 let

Piráti Písecko

(* 9. dubna 1983) Je členem v místním sdružení Piráti Písecko a kandidátem do místních komunálních voleb, Martin pochází z města Písku, kde s manželkou a synem v současné době žije.

Po vyučení jsem pracoval pár let jako automechanik vozů Ford. Nicméně od školního věku jsou mým koníčkem IT technologie, ze kterých se postupem času stalo i mé zaměstnání a začal jsem pracovat jako IT/síťový technik. V tomto oboru prakticky pracuji posledních 10 let. Nebudu vám lhát a nebudu tvrdit že to nejdůležitější pro mě je chod města nebo starání se o něj, nicméně na prvním místě je vždy moje rodina a tak tomu vždy bude.

V politice jsem nikdy neměl žádné ambice a ani dnes je nemám. Naopak donedávna jsem si myslel že stačí používat zdravý selský rozum, aby vše fungovalo, jak má. Bohužel pohled na dnešní politickou scénu je žalostný a když se nedokáží domluvit ani zastupitelé na té nejnižší komunální úrovni, kde nejde vůbec o politickou příslušnost, tak je to už opravdu smutné. Myslím, že do budoucna by se zastupitelé měli řídit takovým motem, co s trochou nadsázky zazněla v jedné baladě od JUDr. Ivo Jahelka. “Když je to nás všech, tak všichni krást nemůžeme.“

Zobrazit všechny kandidáty